Moonshots vs. Pumuckl
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Moonshots
- Totalt resultat
- +2 785 665 198
0 enheter förlorade
Försvarare
Pumuckl
- Totalt resultat
- −2 785 665 198
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 2 785 665 198
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +2 493 659 989 | −2 493 659 989 |
| Kristall | 0 | 0 |
| Deuterium | +292 005 209 | −292 005 209 |
| Totalt | +2 785 665 198 | −2 785 665 198 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +2 785 665 198 | −2 785 665 198 |
| Totalt resultat | +2 785 665 198 | −2 785 665 198 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (100 %) | 2 493 659 989 | 0 | 292 005 209 | 2 785 665 198 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Moonshots
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Stort transportskepp | 70 000 |
| Jagare | 2 222 |
2 flottor
Moonshots · flotta 1
Vapen 210 % · Sköld 210 % · Pansar 220 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Stort transportskepp | 70 000 |
Moonshots · flotta 2
Vapen 210 % · Sköld 210 % · Pansar 220 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Jagare | 2 222 |
Försvarare · Pumuckl
Vapen 190 % · Sköld 180 % · Pansar 200 %
| Typ | Enheter |
|---|