Flame Owne Limit vs. Ivanhoe
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Flame Owne Limit
- Totalt resultat
- +152 244 443
0 enheter förlorade
Försvarare
Ivanhoe
- Totalt resultat
- −152 244 443
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 152 244 443
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +130 878 772 | −130 878 772 |
| Kristall | +9 414 937 | −9 414 937 |
| Deuterium | +11 950 734 | −11 950 734 |
| Totalt | +152 244 443 | −152 244 443 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +152 244 443 | −152 244 443 |
| Totalt resultat | +152 244 443 | −152 244 443 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 130 878 772 | 9 414 937 | 11 950 734 | 152 244 443 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Flame Owne Limit
Vapen 200 % · Sköld 200 % · Pansar 200 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Litet transportskepp | 22 222 |
| Jagare | 2 222 |
Försvarare · Ivanhoe
Vapen 130 % · Sköld 120 % · Pansar 170 %
| Typ | Enheter |
|---|