Flame Owne Limit vs. Malatya-44
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Flame Owne Limit
- Totalt resultat
- +141 454 958
0 enheter förlorade
Försvarare
Malatya-44
- Totalt resultat
- −148 026 958
6 572 000 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 6 572 000
- Byte
- 141 454 958
- Vrakfält
- 3 286 000
- Rundor
- 2
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +130 384 259 | −133 670 259 |
| Kristall | 0 | −3 286 000 |
| Deuterium | +11 070 699 | −11 070 699 |
| Totalt | +141 454 958 | −148 026 958 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | −6 572 000 |
| Byte | +141 454 958 | −141 454 958 |
| Totalt resultat | +141 454 958 | −148 026 958 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 130 384 259 | 0 | 11 070 699 | 141 454 958 |
| Vrakfält | 1 643 000 | 1 643 000 | 3 286 000 |
Flottor
Anfallare · Flame Owne Limit
Vapen 200 % · Sköld 190 % · Pansar 200 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 24 636 | 0 |
| Jagare | 5 555 | 0 |
Försvarare · Malatya-44 förstörd
Vapen 130 % · Sköld 130 % · Pansar 150 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 1 643 | −1 643 |
Alla 2 rundor i detalj
Runda 1 av 2
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 41 507 | 1 643 |
| Eldkraft | 35 798 640 | 18 073 |
| Absorberat av sköldar | 18 073 | 37 789 |
Anfallare
Flame Owne Limit
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 5 555 | 0 |
| Litet transportskepp | 24 636 | 0 |
Försvarare
Malatya-44
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 1 | −1 642 |
Runda 2 av 2
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 41 192 | 1 |
| Eldkraft | 35 137 140 | 11 |
| Absorberat av sköldar | 11 | 23 |
Anfallare
Flame Owne Limit
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 5 555 | 0 |
| Litet transportskepp | 24 636 | 0 |
Försvarare
Malatya-44 förstörd
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 0 | −1 643 |