Ainbruck Dibstal vs. Smoker
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Ainbruck Dibstal
- Totalt resultat
- +261 085 664
0 enheter förlorade
Försvarare
Smoker
- Totalt resultat
- −261 085 664
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 261 085 664
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +185 397 393 | −185 397 393 |
| Kristall | +63 371 709 | −63 371 709 |
| Deuterium | +12 316 562 | −12 316 562 |
| Totalt | +261 085 664 | −261 085 664 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +261 085 664 | −261 085 664 |
| Totalt resultat | +261 085 664 | −261 085 664 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 185 397 393 | 63 371 709 | 12 316 562 | 261 085 664 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Ainbruck Dibstal
Vapen 210 % · Sköld 200 % · Pansar 200 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Pathfinder | 15 000 |
Försvarare · Smoker
Vapen 130 % · Sköld 130 % · Pansar 130 %
| Typ | Enheter |
|---|