Gengar vs. Puma D Ace
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Gengar
- Totalt resultat
- +5 907 824
0 enheter förlorade
Försvarare
Puma D Ace
- Totalt resultat
- −5 907 824
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 5 907 824
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +4 052 098 | −4 052 098 |
| Kristall | +1 192 173 | −1 192 173 |
| Deuterium | +663 553 | −663 553 |
| Totalt | +5 907 824 | −5 907 824 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +5 907 824 | −5 907 824 |
| Totalt resultat | +5 907 824 | −5 907 824 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 4 052 098 | 1 192 173 | 663 553 | 5 907 824 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Gengar
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 170 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Litet transportskepp | 15 000 |
Försvarare · Puma D Ace
Vapen 170 % · Sköld 160 % · Pansar 180 %
| Typ | Enheter |
|---|