Gengar vs. Puma D Ace
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Gengar
- Totalt resultat
- +2 953 911
0 enheter förlorade
Försvarare
Puma D Ace
- Totalt resultat
- −2 953 911
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 2 953 911
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +2 026 049 | −2 026 049 |
| Kristall | +596 086 | −596 086 |
| Deuterium | +331 776 | −331 776 |
| Totalt | +2 953 911 | −2 953 911 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +2 953 911 | −2 953 911 |
| Totalt resultat | +2 953 911 | −2 953 911 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 2 026 049 | 596 086 | 331 776 | 2 953 911 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Gengar
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 170 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Litet transportskepp | 15 000 |
Försvarare · Puma D Ace
Vapen 170 % · Sköld 160 % · Pansar 180 %
| Typ | Enheter |
|---|