Farm im Club
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[PKK] UnToUcHAbLe
- Totalt resultat
- +1 432 864 759
1 595 000 enheter förlorade
Försvarare
[HEAT] Clubber
- Totalt resultat
- −1 839 821 259
1 212 787 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 3 follow-ups
- Förstörda enheter
- 1 214 382 000
- Byte
- 334 418 271
- Vrakfält
- 807 425 500
- Rundor
- 2
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +956 752 753 | −1 137 932 053 |
| Kristall | +455 823 875 | −620 684 075 |
| Deuterium | +20 288 131 | −81 205 131 |
| Totalt | +1 432 864 759 | −1 839 821 259 |
| Hederspoäng | −76 018 | +382 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −1 595 000 | −1 212 787 000 |
| Byte | +334 418 271 | −334 418 271 |
| 3 follow-ups | +292 615 988 | −292 615 988 |
| Saknat vrakfält | +807 425 500 | |
| Totalt resultat | +1 432 864 759 | −1 839 821 259 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 285 387 228 | 38 152 040 | 10 879 003 | 334 418 271 |
| Vrakfält | 422 751 700 | 384 673 800 | 807 425 500 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Follow-up 1 | +167 209 136 | −167 209 136 |
| Follow-up 2 | +83 604 568 | −83 604 568 |
| Follow-up 3 | +41 802 284 | −41 802 284 |
Flottor
Anfallare · [PKK] UnToUcHAbLe
Vapen 260 % · Sköld 250 % · Pansar 250 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Kryssare | 500 000 | −55 |
Försvarare · [HEAT] Clubber förstörd
Vapen 70 % · Sköld 80 % · Pansar 110 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 31 449 | −31 449 |
| Stort transportskepp | 37 757 | −37 757 |
| Litet jaktskepp | 12 249 | −12 249 |
| Stort jaktskepp | 7 647 | −7 647 |
| Kryssare | 4 682 | −4 682 |
| Slagskepp | 1 632 | −1 632 |
| Återvinnare | 158 | −158 |
| Spionsond | 60 140 | −60 140 |
| Bombare | 141 | −141 |
| Flaggskepp | 102 | −102 |
| Jagare | 62 | −62 |
| Reaper | 8 | −8 |
| Pathfinder | 5 799 | −5 799 |
Kommentarer
Logga in för att lämna en kommentar. Logga in
Inga kommentarer än – skriv den första.