just1ce_ vs. Peini
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
just1ce_
- Totalt resultat
- +162 328 523
0 enheter förlorade
Försvarare
Peini
- Totalt resultat
- −162 328 523
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 162 328 523
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +143 584 118 | −143 584 118 |
| Kristall | +6 656 855 | −6 656 855 |
| Deuterium | +12 087 550 | −12 087 550 |
| Totalt | +162 328 523 | −162 328 523 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +162 328 523 | −162 328 523 |
| Totalt resultat | +162 328 523 | −162 328 523 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 143 584 118 | 6 656 855 | 12 087 550 | 162 328 523 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · just1ce_
Vapen 220 % · Sköld 220 % · Pansar 220 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Pathfinder | 10 000 |
Försvarare · Peini
Vapen 190 % · Sköld 170 % · Pansar 200 %
| Typ | Enheter |
|---|