Notausgang vs. Ernie93
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Notausgang
- Totalt resultat
- +170 742 100
0 enheter förlorade
Försvarare
Ernie93
- Totalt resultat
- −170 742 100
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 170 742 100
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +121 348 887 | −121 348 887 |
| Kristall | +30 396 953 | −30 396 953 |
| Deuterium | +18 996 260 | −18 996 260 |
| Totalt | +170 742 100 | −170 742 100 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +170 742 100 | −170 742 100 |
| Totalt resultat | +170 742 100 | −170 742 100 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 121 348 887 | 30 396 953 | 18 996 260 | 170 742 100 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Notausgang
Vapen 190 % · Sköld 190 % · Pansar 190 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Pathfinder | 12 000 |
Försvarare · Ernie93
Vapen 160 % · Sköld 160 % · Pansar 160 %
| Typ | Enheter |
|---|