father vs. 0B1S
Resultat
Försvararen vann striden.
Anfallare
father
- Totalt resultat
- −382 500 000
382 500 000 enheter förlorade
Försvarare
0B1S
- Totalt resultat
- −26 465 000
26 465 000 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 408 965 000
- Byte
- 0
- Vrakfält
- 245 379 000
- Rundor
- 1
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | −130 000 000 | −16 642 000 |
| Kristall | −167 500 000 | −9 815 000 |
| Deuterium | −85 000 000 | −8 000 |
| Totalt | −382 500 000 | −26 465 000 |
| Hederspoäng | −2 847 | +53 011 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −382 500 000 | −26 465 000 |
| Totalt resultat | −382 500 000 | −26 465 000 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (100 %) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bildat vrakfält | 117 313 600 | 141 852 000 | 68 006 400 | 327 172 000 |
| Återvunnet av Reapers | 29 328 400 | 35 463 000 | 17 001 600 | 81 793 000 |
| Kvarvarande vrakfält | 87 985 200 | 106 389 000 | 51 004 800 | 245 379 000 |
Flottor
Anfallare · father förstörd
Vapen 250 % · Sköld 250 % · Pansar 250 %
| Typ | Före | Efter |
|---|---|---|
| Kryssare | 2 500 | 0 |
| Pathfinder | 10 000 | 0 |
Försvarare · 0B1S
Vapen 200 % · Sköld 210 % · Pansar 220 %
| Typ | Före | Efter |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 332 349 | 329 459 |
| Stort transportskepp | 157 744 | 157 739 |
| Litet jaktskepp | 380 047 | 376 821 |
| Stort jaktskepp | 141 115 | 140 924 |
| Kryssare | 64 068 | 64 068 |
| Slagskepp | 33 403 | 33 403 |
| Bombare | 18 287 | 18 287 |
| Flaggskepp | 11 124 | 11 124 |
| Dödsstjärna | 26 | 26 |
| Jagare | 25 323 | 25 323 |
| Reaper | 11 375 | 11 375 |
| Pathfinder | 73 611 | 73 610 |