[AvEnGeRs] IronMan vs. [U-S-F] Constable Orion
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[AvEnGeRs] IronMan
- Totalt resultat
- +470 500 855
39 759 000 enheter förlorade
Försvarare
[U-S-F] Constable Orion
- Totalt resultat
- −549 064 855
353 061 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 2 follow-ups · 1 återvinningsrapport
- Förstörda enheter
- 392 820 000
- Byte
- 68 128 855
- Vrakfält
- 314 256 000
- Rundor
- 4
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +208 917 121 | −248 987 121 |
| Kristall | +192 226 707 | −221 554 507 |
| Deuterium | +69 357 027 | −78 523 227 |
| Totalt | +470 500 855 | −549 064 855 |
| Hederspoäng | −43 859 | +6 910 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −39 759 000 | −353 061 000 |
| Byte | +68 128 855 | −68 128 855 |
| 2 follow-ups | +127 875 000 | −127 875 000 |
| 1 återvinningsrapport | +314 256 000 | |
| Totalt resultat | +470 500 855 | −549 064 855 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 23 357 505 | 23 357 506 | 21 413 844 | 68 128 855 |
| Vrakfält | 160 280 000 | 117 311 200 | 36 664 800 | 314 256 000 |
| Återvunnet | 160 280 000 | 117 311 200 | 36 664 800 | 314 256 000 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Follow-up 1 | +85 250 000 | −85 250 000 |
| Follow-up 2 | +42 625 000 | −42 625 000 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 160 280 000 | 117 311 200 | 36 664 800 | 314 256 000 |
Flottor
Anfallare · [AvEnGeRs] IronMan
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Kryssare | 13 326 | −999 |
| Jagare | 3 430 | 0 |
| Pathfinder | 3 500 | −348 |
4 flottor
IronMan [AvEnGeRs] · flotta 1
Vapen 150 % · Sköld 140 % · Pansar 150 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Jagare | 3 430 | 3 430 | 0 |
IronMan [AvEnGeRs] · flotta 2
Vapen 150 % · Sköld 140 % · Pansar 150 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Kryssare | 7 000 | 6 439 | −561 |
IronMan [AvEnGeRs] · flotta 3
Vapen 150 % · Sköld 140 % · Pansar 150 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Kryssare | 6 326 | 5 888 | −438 |
IronMan [AvEnGeRs] · flotta 4
Vapen 150 % · Sköld 140 % · Pansar 150 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Pathfinder | 3 500 | 3 152 | −348 |
Försvarare · [U-S-F] Constable Orion förstörd
Vapen 100 % · Sköld 100 % · Pansar 100 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 3 327 | −3 327 |
| Litet jaktskepp | 8 976 | −8 976 |
| Stort jaktskepp | 1 967 | −1 967 |
| Kryssare | 1 673 | −1 673 |
| Slagskepp | 510 | −510 |
| Återvinnare | 1 473 | −1 473 |
| Spionsond | 3 364 | −3 364 |
| Bombare | 215 | −215 |
| Jagare | 1 252 | −1 252 |
| Pathfinder | 1 594 | −1 594 |
Kommentarer
Logga in för att lämna en kommentar. Logga in
Inga kommentarer än – skriv den första.