UwU
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[Regulus] Laura
- Totalt resultat
- +744 699 549
3 043 000 enheter förlorade
Försvarare
[Gummi] Hirsche
- Totalt resultat
- −899 841 049
653 055 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 1 follow-up
- Förstörda enheter
- 656 098 000
- Byte
- 123 045 849
- Vrakfält
- 524 878 400
- Rundor
- 2
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +366 328 074 | −440 338 074 |
| Kristall | +352 230 772 | −427 936 872 |
| Deuterium | +26 140 703 | −31 566 103 |
| Totalt | +744 699 549 | −899 841 049 |
| Hederspoäng | +23 388 | +756 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −3 043 000 | −653 055 000 |
| Byte | +123 045 849 | −123 045 849 |
| 1 follow-up | +4 408 200 | −123 740 200 |
| Saknat vrakfält | +620 288 500 | |
| Totalt resultat | +744 699 549 | −899 841 049 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (100 %) | 69 874 925 | 49 059 563 | 4 111 361 | 123 045 849 |
| Vrakfält | 262 720 000 | 257 288 800 | 4 869 600 | 524 878 400 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Follow-up 1 | +4 408 200 | −123 740 200 |
Flottor
Anfallare · [Regulus] Laura
Vapen 180 % · Sköld 180 % · Pansar 180 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Kryssare | 100 445 | −77 |
| Slagskepp | 50 390 | −5 |
| Jagare | 140 000 | −6 |
Försvarare · [Gummi] Hirsche förstörd
Vapen 180 % · Sköld 180 % · Pansar 190 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 60 117 | −60 117 |
| Stort transportskepp | 31 012 | −31 012 |
| Stort jaktskepp | 2 | −2 |
| Återvinnare | 503 | −503 |
| Spionsond | 1 385 | −1 385 |
| Bombare | 185 | −185 |
| Flaggskepp | 54 | −54 |
| Reaper | 21 | −21 |
| Pathfinder | 104 | −104 |
Kommentarer
Logga in för att lämna en kommentar. Logga in
Inga kommentarer än – skriv den första.