Gloo vs. Senti
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Gloo
- Totalt resultat
- +198 001 014
0 enheter förlorade
Försvarare
Senti
- Totalt resultat
- −198 001 014
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 198 001 014
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +143 222 574 | −143 222 574 |
| Kristall | +37 064 437 | −37 064 437 |
| Deuterium | +17 714 003 | −17 714 003 |
| Totalt | +198 001 014 | −198 001 014 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +198 001 014 | −198 001 014 |
| Totalt resultat | +198 001 014 | −198 001 014 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 143 222 574 | 37 064 437 | 17 714 003 | 198 001 014 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Gloo
Vapen 220 % · Sköld 220 % · Pansar 210 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Pathfinder | 30 000 |
Försvarare · Senti
Vapen 110 % · Sköld 110 % · Pansar 140 %
| Typ | Enheter |
|---|