Guerilla vs. Krushack
Resultat
Angriberen vandt kampen.
Angriber
Guerilla
- Samlet resultat
- +37.036.878
55.345.000 enheder tabt
Forsvarer
Krushack
- Samlet resultat
- −238.424.078
236.906.000 enheder tabt
Samlet resultat inklusive 1 recycle-rapport
- Ødelagte enheder
- 292.251.000
- Bytte
- 6.778.078
- Ruinmark
- 85.603.500
- Månechance
- 20 %
- Runder
- 2
Detaljer
| Angriber | Forsvarer | |
|---|---|---|
| Metal | +20.012.098 | −121.695.198 |
| Krystal | +13.887.102 | −92.790.702 |
| Deuterium | +3.137.678 | −23.938.178 |
| I alt | +37.036.878 | −238.424.078 |
| Ærespoint | −33.755 | +9.306 |
| Angriber | Forsvarer | |
|---|---|---|
| Kamptab | −55.345.000 | −236.906.000 |
| Bytte | +6.778.078 | −6.778.078 |
| Repareret forsvar | +5.260.000 | |
| 1 recycle-rapport | +85.603.800 | |
| Samlet resultat | +37.036.878 | −238.424.078 |
| Metal | Krystal | Deuterium | I alt | |
|---|---|---|---|---|
| Bytte (50 %) | 5.093.198 | 746.702 | 938.178 | 6.778.078 |
| Ruinmark | 42.891.900 | 33.797.100 | 8.914.500 | 85.603.500 |
| Høstet | 42.891.900 | 33.797.400 | 8.914.500 | 85.603.800 |
| Metal | Krystal | Deuterium | I alt | |
|---|---|---|---|---|
| Recycle-rapport 1 | 42.891.900 | 33.797.400 | 8.914.500 | 85.603.800 |
Flåder
Angriber · Guerilla
| Type | Før | Tabt |
|---|---|---|
| Krydser | 5.000 | −296 |
| Slagskib | 5.000 | −267 |
| Interceptor | 5.000 | −261 |
| Stifinder | 5.001 | −276 |
5 flåder
Guerilla · flåde 1
Våben 200 % · Skjold 190 % · Pansring 200 %
| Type | Før | Efter | Tabt |
|---|---|---|---|
| Stifinder | 1 | 1 | 0 |
Guerilla · flåde 2
Våben 200 % · Skjold 190 % · Pansring 200 %
| Type | Før | Efter | Tabt |
|---|---|---|---|
| Interceptor | 5.000 | 4.739 | −261 |
Guerilla · flåde 3
Våben 200 % · Skjold 190 % · Pansring 200 %
| Type | Før | Efter | Tabt |
|---|---|---|---|
| Slagskib | 5.000 | 4.733 | −267 |
Guerilla · flåde 4
Våben 200 % · Skjold 190 % · Pansring 200 %
| Type | Før | Efter | Tabt |
|---|---|---|---|
| Krydser | 5.000 | 4.704 | −296 |
Guerilla · flåde 5
Våben 200 % · Skjold 190 % · Pansring 200 %
| Type | Før | Efter | Tabt |
|---|---|---|---|
| Stifinder | 5.000 | 4.724 | −276 |
Forsvarer · Krushack ødelagt
Våben 150 % · Skjold 130 % · Pansring 170 %
| Type | Før | Tabt |
|---|---|---|
| Dødsstjerne | 23 | −23 |
| Raketkanon | 3.197 | −3.197 |
| Stor Laserkanon | 64 | −64 |
2.462 Raketkanon, 42 Stor Laserkanon kunne repareres.
Alle 2 runder i detaljer
Runde 1 af 2
| Angriber | Forsvarer | |
|---|---|---|
| Skud | 55.657 | 3.813 |
| Ildkraft | 78.926.416 | 276.679.400 |
| Absorberet af skjolde | 888.984 | 767.638 |
Angriber
Guerilla · flåde 1
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Stifinder | 1 | 0 |
Guerilla · flåde 2
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Interceptor | 4.865 | −135 |
Guerilla · flåde 3
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Slagskib | 4.869 | −131 |
Guerilla · flåde 4
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Krydser | 4.857 | −143 |
Guerilla · flåde 5
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Stifinder | 4.867 | −133 |
Forsvarer
Krushack
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Dødsstjerne | 23 | 0 |
| Raketkanon | 0 | −3.197 |
| Stor Laserkanon | 0 | −64 |
Runde 2 af 2
| Angriber | Forsvarer | |
|---|---|---|
| Skud | 19.459 | 565 |
| Ildkraft | 33.917.967 | 282.500.000 |
| Absorberet af skjolde | 290.259 | 4.808.727 |
Angriber
Guerilla · flåde 1
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Stifinder | 1 | 0 |
Guerilla · flåde 2
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Interceptor | 4.739 | −261 |
Guerilla · flåde 3
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Slagskib | 4.733 | −267 |
Guerilla · flåde 4
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Krydser | 4.704 | −296 |
Guerilla · flåde 5
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Stifinder | 4.724 | −276 |
Forsvarer
Krushack ødelagt
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Dødsstjerne | 0 | −23 |
| Raketkanon | 0 | −3.197 |
| Stor Laserkanon | 0 | −64 |
Kommentarer
Log ind for at skrive en kommentar. Log ind