ZyreX vs. Skenderbeu
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
ZyreX
- Totalt resultat
- +153 399 203
0 enheter förlorade
Försvarare
Skenderbeu
- Totalt resultat
- −153 399 203
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 153 399 203
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | 0 | 0 |
| Kristall | +111 583 822 | −111 583 822 |
| Deuterium | +41 815 381 | −41 815 381 |
| Totalt | +153 399 203 | −153 399 203 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +153 399 203 | −153 399 203 |
| Totalt resultat | +153 399 203 | −153 399 203 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 0 | 111 583 822 | 41 815 381 | 153 399 203 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · ZyreX
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Spionsond | 1 |
| Pathfinder | 24 594 |
2 flottor
ZyreX · flotta 1
Vapen 190 % · Sköld 180 % · Pansar 190 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Pathfinder | 24 594 |
ZyreX · flotta 2
Vapen 190 % · Sköld 180 % · Pansar 190 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Spionsond | 1 |
Försvarare · Skenderbeu
Vapen 170 % · Sköld 170 % · Pansar 190 %
| Typ | Enheter |
|---|