farming
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[M1n3Rs] theninja
- Totalt resultat
- +25 836 239
0 enheter förlorade
Försvarare
[UE30] Arm4g3dd0n
- Totalt resultat
- −34 483 739
12 806 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 4 follow-ups · 1 återvinningsrapport
- Förstörda enheter
- 12 806 000
- Byte
- 4 000 000
- Vrakfält
- 5 732 000
- Rundor
- 2
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +15 909 493 | −20 284 993 |
| Kristall | +7 952 033 | −10 999 033 |
| Deuterium | +1 974 713 | −3 199 713 |
| Totalt | +25 836 239 | −34 483 739 |
| Hederspoäng | −86 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | −12 806 000 |
| Byte | +4 000 000 | −4 000 000 |
| Reparerat försvar | +106 000 | |
| 4 follow-ups | +14 518 739 | −17 783 739 |
| 1 återvinningsrapport | +7 317 500 | |
| Totalt resultat | +25 836 239 | −34 483 739 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 1 486 106 | 1 486 107 | 1 027 787 | 4 000 000 |
| Vrakfält | 3 470 000 | 2 262 000 | 5 732 000 | |
| Återvunnet | 4 269 500 | 3 048 000 | 7 317 500 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Follow-up 1 | +8 250 548 | −8 286 548 |
| Follow-up 2 | +4 125 388 | −4 151 388 |
| Follow-up 3 | +2 063 203 | −2 079 203 |
| Follow-up 4 | +79 600 | −3 266 600 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 4 269 500 | 3 048 000 | 7 317 500 |
Flottor
Anfallare · [M1n3Rs] theninja
Vapen 170 % · Sköld 170 % · Pansar 170 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Kryssare | 5 000 | 0 |
Försvarare · [UE30] Arm4g3dd0n förstörd
Vapen 150 % · Sköld 150 % · Pansar 160 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Stort transportskepp | 150 | −150 |
| Återvinnare | 604 | −604 |
| Raketramp | 67 | −67 |
53 Raketramp kunde lagas.
Huvudkommentar