Xevo vs. Skara
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Xevo
- Totalt resultat
- +28 156 835
0 enheter förlorade
Försvarare
Skara
- Totalt resultat
- −28 156 835
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 28 156 835
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +17 045 448 | −17 045 448 |
| Kristall | +2 396 545 | −2 396 545 |
| Deuterium | +8 714 842 | −8 714 842 |
| Totalt | +28 156 835 | −28 156 835 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +28 156 835 | −28 156 835 |
| Totalt resultat | +28 156 835 | −28 156 835 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 17 045 448 | 2 396 545 | 8 714 842 | 28 156 835 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Xevo
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Litet transportskepp | 5 900 |
| Kryssare | 1 059 |
2 flottor
Xevo · flotta 1
Vapen 150 % · Sköld 150 % · Pansar 150 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Litet transportskepp | 5 900 |
| Kryssare | 59 |
Xevo · flotta 2
Vapen 150 % · Sköld 150 % · Pansar 150 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Kryssare | 1 000 |
Försvarare · Skara
Vapen 120 % · Sköld 110 % · Pansar 130 %
| Typ | Enheter |
|---|