blaue vs. christian
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
blaue
- Totalt resultat
- +5 977 602
0 enheter förlorade
Försvarare
christian
- Totalt resultat
- −5 977 602
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 5 977 602
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +2 582 603 | −2 582 603 |
| Kristall | +840 325 | −840 325 |
| Deuterium | +2 554 674 | −2 554 674 |
| Totalt | +5 977 602 | −5 977 602 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +5 977 602 | −5 977 602 |
| Totalt resultat | +5 977 602 | −5 977 602 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 2 582 603 | 840 325 | 2 554 674 | 5 977 602 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · blaue
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Litet transportskepp | 1 400 |
| Jagare | 412 |
2 flottor
blaue · flotta 1
Vapen 150 % · Sköld 140 % · Pansar 140 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Jagare | 412 |
blaue · flotta 2
Vapen 150 % · Sköld 140 % · Pansar 140 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Litet transportskepp | 1 400 |
Försvarare · christian
Vapen 110 % · Sköld 110 % · Pansar 100 %
| Typ | Enheter |
|---|