[n0rul3z] Feigling vs. [V V] Scio VII
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[n0rul3z] Feigling
- Totalt resultat
- +55 215 778
0 enheter förlorade
Försvarare
[V V] Scio VII
- Totalt resultat
- −103 954 678
69 636 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 5 follow-ups · 1 återvinningsrapport
- Förstörda enheter
- 69 636 000
- Byte
- 1 125 000
- Vrakfält
- 20 889 600
- Rundor
- 4
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +27 168 224 | −51 542 224 |
| Kristall | +20 316 670 | −44 677 570 |
| Deuterium | +7 730 884 | −7 734 884 |
| Totalt | +55 215 778 | −103 954 678 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | −69 636 000 |
| Byte | +1 125 000 | −1 125 000 |
| 5 follow-ups | +33 193 678 | −33 193 678 |
| 1 återvinningsrapport | +20 897 100 | |
| Totalt resultat | +55 215 778 | −103 954 678 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 375 000 | 375 000 | 375 000 | 1 125 000 |
| Vrakfält | 10 446 000 | 10 443 600 | 20 889 600 | |
| Återvunnet | 10 446 000 | 10 451 100 | 20 897 100 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Follow-up 1 | +17 132 221 | −17 132 221 |
| Follow-up 2 | +8 566 110 | −8 566 110 |
| Follow-up 3 | +4 283 055 | −4 283 055 |
| Follow-up 4 | +2 141 528 | −2 141 528 |
| Follow-up 5 | +1 070 764 | −1 070 764 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 10 446 000 | 10 451 100 | 20 897 100 |
Flottor
Anfallare · [n0rul3z] Feigling
Vapen 160 % · Sköld 150 % · Pansar 160 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 1 500 | 0 |
Försvarare · [V V] Scio VII förstörd
Vapen 130 % · Sköld 120 % · Pansar 130 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Stort transportskepp | 5 800 | −5 800 |
| Återvinnare | 2 | −2 |
Huvudkommentar
Auch wenns kein riesen Win is, sowas ist immer erfrischend!
[n0rul3z]