[FEAR] Ranc0r09 vs. [Saints] zicke95zacke
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[FEAR] Ranc0r09
- Totalt resultat
- +120 171 426
6 205 000 enheter förlorade
Försvarare
[Saints] zicke95zacke
- Totalt resultat
- −165 253 426
129 674 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 5 follow-ups · 1 återvinningsrapport
- Förstörda enheter
- 135 879 000
- Byte
- 12 656 925
- Vrakfält
- 90 776 000
- Rundor
- 4
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +64 170 812 | −87 014 612 |
| Kristall | +42 148 017 | −58 187 217 |
| Deuterium | +13 852 597 | −20 051 597 |
| Totalt | +120 171 426 | −165 253 426 |
| Hederspoäng | −12 536 | +1 298 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −6 205 000 | −129 674 000 |
| Byte | +12 656 925 | −12 656 925 |
| 5 follow-ups | +22 922 501 | −22 922 501 |
| 1 återvinningsrapport | +90 797 000 | |
| Totalt resultat | +120 171 426 | −165 253 426 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 4 218 975 | 3 846 713 | 4 591 237 | 12 656 925 |
| Vrakfält | 53 302 200 | 37 473 800 | 90 776 000 | |
| Återvunnet | 53 302 200 | 37 494 800 | 90 797 000 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Follow-up 1 | +11 830 968 | −11 830 968 |
| Follow-up 2 | +5 915 484 | −5 915 484 |
| Follow-up 3 | +2 957 742 | −2 957 742 |
| Follow-up 4 | +1 478 871 | −1 478 871 |
| Follow-up 5 | +739 436 | −739 436 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 53 302 200 | 37 494 800 | 90 797 000 |
Flottor
Anfallare · [FEAR] Ranc0r09
Vapen 170 % · Sköld 170 % · Pansar 170 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 10 000 | −73 |
Försvarare · [Saints] zicke95zacke förstörd
Vapen 140 % · Sköld 100 % · Pansar 150 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Stort transportskepp | 4 153 | −4 153 |
| Litet jaktskepp | 8 726 | −8 726 |
| Kryssare | 178 | −178 |
| Återvinnare | 154 | −154 |
| Flaggskepp | 296 | −296 |