Anfallaren vann striden.
[H-S] bambam
0 enheter förlorade
[Nu4aN] Farm des Jahres
21 428 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 1 follow-up · 1 återvinningsrapport
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +9 947 044 | −13 331 044 |
| Kristall | +6 642 189 | −9 331 689 |
| Deuterium | +273 320 | −1 449 320 |
| Totalt | +16 862 553 | −24 112 053 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | −21 428 000 |
| Byte | +710 400 | −710 400 |
| 1 follow-up | +1 973 653 | −1 973 653 |
| 1 återvinningsrapport | +14 178 500 | |
| Totalt resultat | +16 862 553 | −24 112 053 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (100 %) | 236 800 | 236 800 | 236 800 | 710 400 |
| Vrakfält | 7 896 000 | 6 280 400 | 14 176 400 | |
| Återvunnet | 7 896 000 | 6 282 500 | 14 178 500 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Follow-up 1 | +1 973 653 | −1 973 653 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 7 896 000 | 6 282 500 | 14 178 500 |
Vapen 140 % · Sköld 140 % · Pansar 140 %
| Typ | Före | Efter |
|---|---|---|
| Kryssare | 888 | 888 |
Vapen 130 % · Sköld 130 % · Pansar 130 %
| Typ | Före | Efter |
|---|---|---|
| Stort transportskepp | 900 | 0 |
| Återvinnare | 588 | 0 |
| Spionsond | 44 | 0 |
Huvudkommentar