Multi2 vs. OC Soldier
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Multi2
- Totalt resultat
- +8 908 360
0 enheter förlorade
Försvarare
OC Soldier
- Totalt resultat
- −8 908 360
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 8 908 360
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +3 994 232 | −3 994 232 |
| Kristall | +1 490 968 | −1 490 968 |
| Deuterium | +3 423 160 | −3 423 160 |
| Totalt | +8 908 360 | −8 908 360 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +8 908 360 | −8 908 360 |
| Totalt resultat | +8 908 360 | −8 908 360 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 3 994 232 | 1 490 968 | 3 423 160 | 8 908 360 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Multi2
Vapen 160 % · Sköld 150 % · Pansar 160 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Litet transportskepp | 2 200 |
| Kryssare | 200 |
Försvarare · OC Soldier
Vapen 150 % · Sköld 150 % · Pansar 150 %
| Typ | Enheter |
|---|