atschi91 vs. raf camora
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
atschi91
- Totalt resultat
- +4 755 018 660
0 enheter förlorade
Försvarare
raf camora
- Totalt resultat
- −4 755 018 660
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 4 755 018 660
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +145 493 445 | −145 493 445 |
| Kristall | +2 304 762 607 | −2 304 762 607 |
| Deuterium | +2 304 762 608 | −2 304 762 608 |
| Totalt | +4 755 018 660 | −4 755 018 660 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +4 755 018 660 | −4 755 018 660 |
| Totalt resultat | +4 755 018 660 | −4 755 018 660 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 145 493 445 | 2 304 762 607 | 2 304 762 608 | 4 755 018 660 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · atschi91
Vapen 200 % · Sköld 200 % · Pansar 210 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Stort transportskepp | 99 999 |
| Kryssare | 3 333 |
Försvarare · raf camora
Vapen 190 % · Sköld 180 % · Pansar 180 %
| Typ | Enheter |
|---|