atschi91 vs. raf camora
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
atschi91
- Totalt resultat
- +2 767 378 431
0 enheter förlorade
Försvarare
raf camora
- Totalt resultat
- −2 767 378 431
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 2 767 378 431
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +72 746 723 | −72 746 723 |
| Kristall | +1 401 803 479 | −1 401 803 479 |
| Deuterium | +1 292 828 229 | −1 292 828 229 |
| Totalt | +2 767 378 431 | −2 767 378 431 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +2 767 378 431 | −2 767 378 431 |
| Totalt resultat | +2 767 378 431 | −2 767 378 431 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 72 746 723 | 1 401 803 479 | 1 292 828 229 | 2 767 378 431 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · atschi91
Vapen 200 % · Sköld 200 % · Pansar 210 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Stort transportskepp | 99 999 |
| Kryssare | 22 222 |
Försvarare · raf camora
Vapen 190 % · Sköld 180 % · Pansar 180 %
| Typ | Enheter |
|---|