Pivo vs. Vorlons
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Pivo
- Totalt resultat
- +14 926 062
3 476 000 enheter förlorade
Försvarare
Vorlons
- Totalt resultat
- −41 768 261
41 515 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 1 återvinningsrapport
- Förstörda enheter
- 44 991 000
- Byte
- 253 261
- Vrakfält
- 29 943 201
- Rundor
- 2
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +13 013 368 | −28 631 137 |
| Kristall | +1 892 802 | −11 842 232 |
| Deuterium | +19 892 | −1 294 892 |
| Totalt | +14 926 062 | −41 768 261 |
| Hederspoäng | +7 184 | +738 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −3 476 000 | −41 515 000 |
| Byte | +253 261 | −253 261 |
| 1 återvinningsrapport | +18 148 801 | |
| Totalt resultat | +14 926 062 | −41 768 261 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (75 %) | 86 137 | 117 232 | 49 892 | 253 261 |
| Vrakfält | 21 127 231 | 8 815 970 | 29 943 201 | |
| Återvunnet | 15 227 231 | 2 921 570 | 18 148 801 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 15 227 231 | 2 921 570 | 18 148 801 |
Flottor
Anfallare · Pivo
Vapen 120 % · Sköld 120 % · Pansar 130 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 667 | −40 |
| Litet jaktskepp | 5 250 | −324 |
| Stort jaktskepp | 3 212 | −155 |
| Kryssare | 662 | −11 |
| Slagskepp | 1 535 | −2 |
| Jagare | 104 | 0 |
| Reaper | 47 | 0 |
| Pathfinder | 116 | −1 |
Försvarare · Vorlons förstörd
Vapen 100 % · Sköld 90 % · Pansar 100 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Slagskepp | 558 | −558 |
| Jagare | 55 | −55 |
| Reaper | 21 | −21 |