atschi91 vs. raf camora
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
atschi91
- Totalt resultat
- +5 344 405 500
0 enheter förlorade
Försvarare
raf camora
- Totalt resultat
- −5 344 405 500
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 5 344 405 500
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +1 456 580 467 | −1 456 580 467 |
| Kristall | +1 639 901 813 | −1 639 901 813 |
| Deuterium | +2 247 923 220 | −2 247 923 220 |
| Totalt | +5 344 405 500 | −5 344 405 500 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +5 344 405 500 | −5 344 405 500 |
| Totalt resultat | +5 344 405 500 | −5 344 405 500 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 1 456 580 467 | 1 639 901 813 | 2 247 923 220 | 5 344 405 500 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · atschi91
Vapen 200 % · Sköld 200 % · Pansar 210 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Litet transportskepp | 561 069 |
| Jagare | 10 000 |
Försvarare · raf camora
Vapen 190 % · Sköld 190 % · Pansar 200 %
| Typ | Enheter |
|---|