HaXL vs. Skladowy
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
HaXL
- Totalt resultat
- +1 462 134
0 enheter förlorade
Försvarare
Skladowy
- Totalt resultat
- −1 462 134
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 1 462 134
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +193 950 | −193 950 |
| Kristall | +756 031 | −756 031 |
| Deuterium | +512 153 | −512 153 |
| Totalt | +1 462 134 | −1 462 134 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +1 462 134 | −1 462 134 |
| Totalt resultat | +1 462 134 | −1 462 134 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 193 950 | 756 031 | 512 153 | 1 462 134 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · HaXL
Vapen 140 % · Sköld 130 % · Pansar 140 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Pathfinder | 100 |
Försvarare · Skladowy
Vapen 130 % · Sköld 100 % · Pansar 140 %
| Typ | Enheter |
|---|