Stannis vs. Marshal Pavo
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Stannis
- Totalt resultat
- +3 872 783
0 enheter förlorade
Försvarare
Marshal Pavo
- Totalt resultat
- −3 872 783
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 3 872 783
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +3 069 736 | −3 069 736 |
| Kristall | +504 375 | −504 375 |
| Deuterium | +298 672 | −298 672 |
| Totalt | +3 872 783 | −3 872 783 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +3 872 783 | −3 872 783 |
| Totalt resultat | +3 872 783 | −3 872 783 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 3 069 736 | 504 375 | 298 672 | 3 872 783 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Stannis
Vapen 190 % · Sköld 190 % · Pansar 180 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Kryssare | 500 |
| Pathfinder | 250 |
Försvarare · Marshal Pavo
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 190 %
| Typ | Enheter |
|---|