Stannis vs. Marshal Pavo
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Stannis
- Totalt resultat
- +8 227 541
0 enheter förlorade
Försvarare
Marshal Pavo
- Totalt resultat
- −8 227 541
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 8 227 541
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +3 565 914 | −3 565 914 |
| Kristall | +2 882 396 | −2 882 396 |
| Deuterium | +1 779 231 | −1 779 231 |
| Totalt | +8 227 541 | −8 227 541 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +8 227 541 | −8 227 541 |
| Totalt resultat | +8 227 541 | −8 227 541 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 3 565 914 | 2 882 396 | 1 779 231 | 8 227 541 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Stannis
Vapen 190 % · Sköld 190 % · Pansar 180 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Pathfinder | 500 |
Försvarare · Marshal Pavo
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 190 %
| Typ | Enheter |
|---|