Stannis vs. Marshal Pavo
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Stannis
- Totalt resultat
- +4 113 770
0 enheter förlorade
Försvarare
Marshal Pavo
- Totalt resultat
- −4 113 770
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 4 113 770
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +1 782 957 | −1 782 957 |
| Kristall | +1 441 198 | −1 441 198 |
| Deuterium | +889 615 | −889 615 |
| Totalt | +4 113 770 | −4 113 770 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +4 113 770 | −4 113 770 |
| Totalt resultat | +4 113 770 | −4 113 770 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 1 782 957 | 1 441 198 | 889 615 | 4 113 770 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Stannis
Vapen 190 % · Sköld 190 % · Pansar 180 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Pathfinder | 250 |
Försvarare · Marshal Pavo
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 190 %
| Typ | Enheter |
|---|