[Rebels] OneandOnlyTNG vs. [G_S] Gall
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[Rebels] OneandOnlyTNG
- Totalt resultat
- +133 432 288
512 000 enheter förlorade
Försvarare
[G_S] Gall
- Totalt resultat
- −195 729 288
61 785 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 3 follow-ups
- Förstörda enheter
- 62 297 000
- Byte
- 71 436 953
- Vrakfält
- 30 872 500
- Rundor
- 2
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +83 745 962 | −115 096 962 |
| Kristall | +25 156 894 | −55 550 894 |
| Deuterium | +24 529 432 | −25 081 432 |
| Totalt | +133 432 288 | −195 729 288 |
| Hederspoäng | −1 060 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −512 000 | −61 785 000 |
| Byte | +71 436 953 | −71 436 953 |
| 3 follow-ups | +62 507 335 | −62 507 335 |
| Totalt resultat | +133 432 288 | −195 729 288 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 44 801 046 | 13 553 543 | 13 082 364 | 71 436 953 |
| Vrakfält | 15 675 500 | 15 197 000 | 30 872 500 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Follow-up 1 | +35 718 477 | −35 718 477 |
| Follow-up 2 | +17 859 239 | −17 859 239 |
| Follow-up 3 | +8 929 619 | −8 929 619 |
Flottor
Anfallare · [Rebels] OneandOnlyTNG
Vapen 170 % · Sköld 180 % · Pansar 180 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 9 218 | −128 |
| Jagare | 3 500 | 0 |
Försvarare · [G_S] Gall förstörd
Vapen 150 % · Sköld 150 % · Pansar 140 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Stort transportskepp | 4 700 | −4 700 |
| Kryssare | 27 | −27 |
| Slagskepp | 27 | −27 |
| Återvinnare | 24 | −24 |
| Jagare | 30 | −30 |
Huvudkommentar