[HDV] Star Fire vs. [NoN] Raymond Reddington
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[HDV] Star Fire
- Totalt resultat
- +23 950 637
4 496 000 enheter förlorade
Försvarare
[NoN] Raymond Reddington
- Totalt resultat
- −44 529 637
43 443 000 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 47 939 000
- Byte
- 1 086 637
- Vrakfält
- 27 360 000
- Rundor
- 5
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +13 612 315 | −24 320 315 |
| Kristall | +10 478 793 | −18 010 793 |
| Deuterium | −140 471 | −2 198 529 |
| Totalt | +23 950 637 | −44 529 637 |
| Hederspoäng | −6 042 | +971 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −4 496 000 | −43 443 000 |
| Byte | +1 086 637 | −1 086 637 |
| Saknat vrakfält | +27 360 000 | |
| Totalt resultat | +23 950 637 | −44 529 637 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 650 315 | 266 793 | 169 529 | 1 086 637 |
| Vrakfält | 16 062 000 | 11 298 000 | 27 360 000 |
Flottor
Anfallare · [HDV] Star Fire
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Kryssare | 1 150 | −155 |
| Slagskepp | 500 | 0 |
| Spionsond | 1 | −1 |
| Jagare | 500 | 0 |
2 flottor
Star Fire [HDV] · flotta 1
Vapen 90 % · Sköld 90 % · Pansar 100 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Kryssare | 1 150 | 995 | −155 |
| Slagskepp | 500 | 500 | 0 |
| Jagare | 500 | 500 | 0 |
Star Fire [HDV] · flotta 2 förstörd
Vapen 90 % · Sköld 90 % · Pansar 100 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Spionsond | 1 | 0 | −1 |
Försvarare · [NoN] Raymond Reddington förstörd
Vapen 80 % · Sköld 90 % · Pansar 110 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 424 | −424 |
| Stort transportskepp | 149 | −149 |
| Litet jaktskepp | 2 249 | −2 249 |
| Stort jaktskepp | 1 051 | −1 051 |
| Kryssare | 204 | −204 |
| Slagskepp | 37 | −37 |
| Återvinnare | 88 | −88 |
| Spionsond | 4 123 | −4 123 |
| Bombare | 14 | −14 |
| Jagare | 21 | −21 |
| Pathfinder | 115 | −115 |