Favorite22 vs. Batman
Resultat
Angriberen vandt kampen.
Angriber
Favorite22
- Samlet resultat
- +262.547.470
72.000 enheder tabt
Forsvarer
Batman
- Samlet resultat
- −272.135.470
28.834.000 enheder tabt
- Ødelagte enheder
- 28.906.000
- Bytte
- 262.619.470
- Ruinmark
- 57.600
- Runder
- 2
Detaljer
| Angriber | Forsvarer | |
|---|---|---|
| Metal | +87.485.823 | −97.055.823 |
| Krystal | +3.547.419 | −3.565.419 |
| Deuterium | +171.514.228 | −171.514.228 |
| I alt | +262.547.470 | −272.135.470 |
| Ærespoint | +1.908 | +23 |
| Angriber | Forsvarer | |
|---|---|---|
| Kamptab | −72.000 | −28.834.000 |
| Bytte | +262.619.470 | −262.619.470 |
| Repareret forsvar | +19.318.000 | |
| Samlet resultat | +262.547.470 | −272.135.470 |
| Metal | Krystal | Deuterium | I alt | |
|---|---|---|---|---|
| Bytte (75 %) | 87.539.823 | 3.565.419 | 171.514.228 | 262.619.470 |
| Ruinmark | 43.200 | 14.400 | 57.600 |
Flåder
Angriber · Favorite22
Våben 200 % · Skjold 200 % · Pansring 190 %
| Type | Før | Tabt |
|---|---|---|
| Lille Jæger | 70.000 | −18 |
| Stifinder | 13.509 | 0 |
Forsvarer · Batman ødelagt
Våben 120 % · Skjold 120 % · Pansring 120 %
| Type | Før | Tabt |
|---|---|---|
| Raketkanon | 14.417 | −14.417 |
9.659 Raketkanon kunne repareres.
Alle 2 runder i detaljer
Runde 1 af 2
| Angriber | Forsvarer | |
|---|---|---|
| Skud | 83.509 | 14.417 |
| Ildkraft | 18.605.400 | 2.537.392 |
| Absorberet af skjolde | 731.560 | 632.940 |
Angriber
Favorite22
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Lille Jæger | 69.984 | −16 |
| Stifinder | 13.509 | 0 |
Forsvarer
Batman
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Raketkanon | 469 | −13.948 |
Runde 2 af 2
| Angriber | Forsvarer | |
|---|---|---|
| Skud | 83.493 | 469 |
| Ildkraft | 18.603.000 | 82.544 |
| Absorberet af skjolde | 25.166 | 20.636 |
Angriber
Favorite22
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Lille Jæger | 69.982 | −18 |
| Stifinder | 13.509 | 0 |
Forsvarer
Batman ødelagt
| Type | Enheder | Tabt |
|---|---|---|
| Raketkanon | 0 | −14.417 |