[FAM] FANZSUPPORTER vs. [Tut] Sammusaran
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[FAM] FANZSUPPORTER
- Totalt resultat
- +234 537 714
7 620 000 enheter förlorade
Försvarare
[Tut] Sammusaran
- Totalt resultat
- −393 727 514
350 042 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 3 follow-ups
- Förstörda enheter
- 357 662 000
- Byte
- 23 298 941
- Vrakfält
- 198 472 200
- Rundor
- 3
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +131 398 828 | −199 247 628 |
| Kristall | +98 867 455 | −163 333 455 |
| Deuterium | +4 271 431 | −31 146 431 |
| Totalt | +234 537 714 | −393 727 514 |
| Hederspoäng | −23 546 | +1 562 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −7 620 000 | −350 042 000 |
| Byte | +23 298 941 | −23 298 941 |
| 3 follow-ups | +20 386 573 | −20 386 573 |
| Saknat vrakfält | +198 472 200 | |
| Totalt resultat | +234 537 714 | −393 727 514 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 17 984 335 | 2 652 509 | 2 662 097 | 23 298 941 |
| Vrakfält | 101 773 200 | 96 699 000 | 198 472 200 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Follow-up 1 | +11 649 470 | −11 649 470 |
| Follow-up 2 | +5 824 735 | −5 824 735 |
| Follow-up 3 | +2 912 368 | −2 912 368 |
Flottor
Anfallare · [FAM] FANZSUPPORTER
Vapen 170 % · Sköld 170 % · Pansar 170 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Slagskepp | 16 695 | −59 |
| Jagare | 22 737 | −48 |
Försvarare · [Tut] Sammusaran förstörd
Vapen 110 % · Sköld 110 % · Pansar 150 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 4 214 | −4 214 |
| Stort transportskepp | 12 554 | −12 554 |
| Litet jaktskepp | 1 663 | −1 663 |
| Stort jaktskepp | 595 | −595 |
| Kryssare | 637 | −637 |
| Slagskepp | 172 | −172 |
| Återvinnare | 1 140 | −1 140 |
| Spionsond | 6 771 | −6 771 |
| Bombare | 88 | −88 |
| Flaggskepp | 124 | −124 |
| Dödsstjärna | 1 | −1 |
| Jagare | 171 | −171 |
| Reaper | 54 | −54 |
| Pathfinder | 1 847 | −1 847 |