Cr4sher vs. GANTZ
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Cr4sher
- Totalt resultat
- +11 601 448
880 000 enheter förlorade
Försvarare
GANTZ
- Totalt resultat
- −16 313 448
12 865 000 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 13 745 000
- Byte
- 12 481 448
- Vrakfält
- 440 000
- Rundor
- 2
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +669 843 | −4 264 343 |
| Kristall | +2 871 703 | −3 763 203 |
| Deuterium | +8 059 902 | −8 285 902 |
| Totalt | +11 601 448 | −16 313 448 |
| Hederspoäng | −841 | +202 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −880 000 | −12 865 000 |
| Byte | +12 481 448 | −12 481 448 |
| Reparerat försvar | +9 033 000 | |
| Totalt resultat | +11 601 448 | −16 313 448 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 1 306 843 | 3 114 703 | 8 059 902 | 12 481 448 |
| Vrakfält | 318 500 | 121 500 | 440 000 |
Flottor
Anfallare · Cr4sher
Vapen 190 % · Sköld 190 % · Pansar 190 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 15 000 | −23 |
| Litet jaktskepp | 150 000 | −197 |
| Återvinnare | 1 | 0 |
| Jagare | 1 000 | 0 |
Försvarare · GANTZ förstörd
Vapen 190 % · Sköld 180 % · Pansar 180 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Raketramp | 3 115 | −3 115 |
| Litet lasertorn | 238 | −238 |
| Stort lasertorn | 220 | −220 |
| Gausskanon | 27 | −27 |
| Plasmakanon | 26 | −26 |
| Liten sköldkupol | 1 | −1 |
2 149 Raketramp, 157 Litet lasertorn, 156 Stort lasertorn, 19 Gausskanon, 19 Plasmakanon kunde lagas.