Massephase vs. McInnocent
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Massephase
- Totalt resultat
- +249 666 233
0 enheter förlorade
Försvarare
McInnocent
- Totalt resultat
- −249 666 233
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 249 666 233
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +217 501 857 | −217 501 857 |
| Kristall | +31 484 703 | −31 484 703 |
| Deuterium | +679 673 | −679 673 |
| Totalt | +249 666 233 | −249 666 233 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +249 666 233 | −249 666 233 |
| Totalt resultat | +249 666 233 | −249 666 233 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (75 %) | 217 501 857 | 31 484 703 | 679 673 | 249 666 233 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Massephase
Vapen 220 % · Sköld 220 % · Pansar 220 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Pathfinder | 50 000 |
Försvarare · McInnocent
Vapen 140 % · Sköld 180 % · Pansar 180 %
| Typ | Enheter |
|---|