Massephase vs. tweety
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Massephase
- Totalt resultat
- +227 433 478
0 enheter förlorade
Försvarare
tweety
- Totalt resultat
- −227 433 478
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 227 433 478
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +16 988 357 | −16 988 357 |
| Kristall | +151 940 687 | −151 940 687 |
| Deuterium | +58 504 434 | −58 504 434 |
| Totalt | +227 433 478 | −227 433 478 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +227 433 478 | −227 433 478 |
| Totalt resultat | +227 433 478 | −227 433 478 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 16 988 357 | 151 940 687 | 58 504 434 | 227 433 478 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Massephase
Vapen 220 % · Sköld 220 % · Pansar 220 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Pathfinder | 25 000 |
Försvarare · tweety
Vapen 180 % · Sköld 180 % · Pansar 180 %
| Typ | Enheter |
|---|