Buszmen vs. Nocna Furia
Resultat
Försvararen vann striden.
Anfallare
Buszmen
- Totalt resultat
- −23 250 000
23 250 000 enheter förlorade
Försvarare
Nocna Furia
- Totalt resultat
- +2 533 401
1 888 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 1 återvinningsrapport
- Förstörda enheter
- 25 138 000
- Byte
- 0
- Vrakfält
- 4 421 401
- Rundor
- 2
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | −6 000 000 | +301 913 |
| Kristall | −11 250 000 | +2 231 488 |
| Deuterium | −6 000 000 | 0 |
| Totalt | −23 250 000 | +2 533 401 |
| Hederspoäng | +439 | +4 263 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −23 250 000 | −1 888 000 |
| 1 återvinningsrapport | +4 421 401 | |
| Totalt resultat | −23 250 000 | +2 533 401 |
| Metall | Kristall | Totalt | |
|---|---|---|---|
| Byte | 0 | 0 | 0 |
| Vrakfält | 1 711 913 | 2 709 488 | 4 421 401 |
| Återvunnet | 1 711 913 | 2 709 488 | 4 421 401 |
| Metall | Kristall | Totalt | |
|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 1 711 913 | 2 709 488 | 4 421 401 |
Flottor
Anfallare · Buszmen förstörd
Vapen 150 % · Sköld 150 % · Pansar 150 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Pathfinder | 750 | −750 |
Försvarare · Nocna Furia
Vapen 170 % · Sköld 170 % · Pansar 180 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 203 | −6 |
| Litet jaktskepp | 11 934 | −466 |
| Stort jaktskepp | 442 | 0 |
| Kryssare | 452 | 0 |
| Slagskepp | 205 | 0 |
| Återvinnare | 735 | 0 |
| Bombare | 92 | 0 |
| Flaggskepp | 95 | 0 |
| Jagare | 2 146 | 0 |
| Reaper | 88 | 0 |
| Pathfinder | 455 | 0 |
| Jonkanon | 154 | 0 |