[TaM Inc] droelfi vs. [H A T E] Pansonaut
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[TaM Inc] droelfi
- Totalt resultat
- +846 990 665
9 137 000 enheter förlorade
Försvarare
[H A T E] Pansonaut
- Totalt resultat
- −1 024 132 965
412 727 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 5 follow-ups · 1 återvinningsrapport
- Förstörda enheter
- 421 864 000
- Byte
- 173 859 595
- Vrakfält
- 244 708 200
- Rundor
- 4
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +394 028 529 | −480 605 329 |
| Kristall | +225 859 629 | −302 408 129 |
| Deuterium | +227 102 507 | −241 119 507 |
| Totalt | +846 990 665 | −1 024 132 965 |
| Hederspoäng | −4 728 | +1 839 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −9 137 000 | −412 727 000 |
| Byte | +173 859 595 | −173 859 595 |
| 5 follow-ups | +437 546 370 | −437 546 370 |
| 1 återvinningsrapport | +244 721 700 | |
| Totalt resultat | +846 990 665 | −1 024 132 965 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 57 953 198 | 57 953 198 | 57 953 199 | 173 859 595 |
| Vrakfält | 129 865 200 | 114 843 000 | 244 708 200 | |
| Återvunnet | 129 865 200 | 114 856 500 | 244 721 700 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Follow-up 1 | +170 000 000 | −170 000 000 |
| Follow-up 2 | +93 364 247 | −93 364 247 |
| Follow-up 3 | +85 000 000 | −85 000 000 |
| Follow-up 4 | +46 682 123 | −46 682 123 |
| Follow-up 5 | +42 500 000 | −42 500 000 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 129 865 200 | 114 856 500 | 244 721 700 |
Flottor
Anfallare · [TaM Inc] droelfi
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Kryssare | 19 000 | −108 |
| Slagskepp | 7 500 | −27 |
| Jagare | 8 500 | −37 |
| Pathfinder | 7 000 | −40 |
2 flottor
droelfi [TaM Inc] · flotta 1
Vapen 180 % · Sköld 180 % · Pansar 180 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Slagskepp | 7 500 | 7 473 | −27 |
| Jagare | 8 500 | 8 463 | −37 |
droelfi [TaM Inc] · flotta 2
Vapen 180 % · Sköld 180 % · Pansar 180 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Kryssare | 19 000 | 18 892 | −108 |
| Pathfinder | 7 000 | 6 960 | −40 |
Försvarare · [H A T E] Pansonaut förstörd
Vapen 150 % · Sköld 130 % · Pansar 200 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 5 092 | −5 092 |
| Stort transportskepp | 22 846 | −22 846 |
| Litet jaktskepp | 92 | −92 |
| Stort jaktskepp | 5 | −5 |
| Kryssare | 7 | −7 |
| Slagskepp | 16 | −16 |
| Återvinnare | 5 118 | −5 118 |
| Bombare | 9 | −9 |
| Flaggskepp | 17 | −17 |
| Dödsstjärna | 2 | −2 |
| Jagare | 14 | −14 |
| Reaper | 1 | −1 |
| Pathfinder | 7 | −7 |
Kommentarer
Logga in för att lämna en kommentar. Logga in