MaNu vs. Averlus
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
MaNu
- Totalt resultat
- +1 564 520 537
0 enheter förlorade
Försvarare
Averlus
- Totalt resultat
- −1 564 520 537
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 1 564 520 537
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +499 343 622 | −499 343 622 |
| Kristall | +590 833 259 | −590 833 259 |
| Deuterium | +474 343 656 | −474 343 656 |
| Totalt | +1 564 520 537 | −1 564 520 537 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +1 564 520 537 | −1 564 520 537 |
| Totalt resultat | +1 564 520 537 | −1 564 520 537 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 499 343 622 | 590 833 259 | 474 343 656 | 1 564 520 537 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · MaNu
Vapen 230 % · Sköld 230 % · Pansar 230 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Jagare | 1 000 |
| Pathfinder | 83 000 |
Försvarare · Averlus
Vapen 180 % · Sköld 180 % · Pansar 180 %
| Typ | Enheter |
|---|