MaNu vs. Averlus
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
MaNu
- Totalt resultat
- +391 130 135
0 enheter förlorade
Försvarare
Averlus
- Totalt resultat
- −391 130 135
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 391 130 135
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +124 835 906 | −124 835 906 |
| Kristall | +147 708 315 | −147 708 315 |
| Deuterium | +118 585 914 | −118 585 914 |
| Totalt | +391 130 135 | −391 130 135 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +391 130 135 | −391 130 135 |
| Totalt resultat | +391 130 135 | −391 130 135 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 124 835 906 | 147 708 315 | 118 585 914 | 391 130 135 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · MaNu
Vapen 230 % · Sköld 230 % · Pansar 230 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Jagare | 1 000 |
| Pathfinder | 21 000 |
Försvarare · Averlus
Vapen 180 % · Sköld 180 % · Pansar 180 %
| Typ | Enheter |
|---|