Raven06 vs. Stacys Mom
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Raven06
- Totalt resultat
- +18 859 753
0 enheter förlorade
Försvarare
Stacys Mom
- Totalt resultat
- −20 531 753
4 402 000 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 4 402 000
- Byte
- 18 859 753
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 2
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +11 743 123 | −13 415 123 |
| Kristall | +1 863 234 | −1 863 234 |
| Deuterium | +5 253 396 | −5 253 396 |
| Totalt | +18 859 753 | −20 531 753 |
| Hederspoäng | −398 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | −4 402 000 |
| Byte | +18 859 753 | −18 859 753 |
| Reparerat försvar | +2 730 000 | |
| Totalt resultat | +18 859 753 | −20 531 753 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 11 743 123 | 1 863 234 | 5 253 396 | 18 859 753 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Raven06
Vapen 220 % · Sköld 220 % · Pansar 220 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 1 | 0 |
| Pathfinder | 5 000 | 0 |
Försvarare · Stacys Mom förstörd
Vapen 210 % · Sköld 210 % · Pansar 220 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Raketramp | 2 201 | −2 201 |
1 365 Raketramp kunde lagas.
Alla 2 rundor i detalj
Runda 1 av 2
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 5 001 | 2 201 |
| Eldkraft | 3 202 240 | 545 848 |
| Absorberat av sköldar | 466 538 | 122 016 |
Anfallare
Raven06
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 1 | 0 |
| Pathfinder | 5 000 | 0 |
Försvarare
Stacys Mom
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Raketramp | 281 | −1 920 |
Runda 2 av 2
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 5 001 | 281 |
| Eldkraft | 3 202 240 | 69 688 |
| Absorberat av sköldar | 68 288 | 17 422 |
Anfallare
Raven06
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 1 | 0 |
| Pathfinder | 5 000 | 0 |
Försvarare
Stacys Mom förstörd
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Raketramp | 0 | −2 201 |