Flame Owne Limit vs. Ivanhoe
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Flame Owne Limit
- Totalt resultat
- +130 025 761
0 enheter förlorade
Försvarare
Ivanhoe
- Totalt resultat
- −130 025 761
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 130 025 761
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +116 018 843 | −116 018 843 |
| Kristall | +7 221 115 | −7 221 115 |
| Deuterium | +6 785 803 | −6 785 803 |
| Totalt | +130 025 761 | −130 025 761 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +130 025 761 | −130 025 761 |
| Totalt resultat | +130 025 761 | −130 025 761 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 116 018 843 | 7 221 115 | 6 785 803 | 130 025 761 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Flame Owne Limit
Vapen 210 % · Sköld 200 % · Pansar 200 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Litet transportskepp | 76 167 |
| Jagare | 2 222 |
Försvarare · Ivanhoe
Vapen 130 % · Sköld 120 % · Pansar 170 %
| Typ | Enheter |
|---|