Gengar vs. Puma D Ace
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Gengar
- Totalt resultat
- +11 815 646
0 enheter förlorade
Försvarare
Puma D Ace
- Totalt resultat
- −11 815 646
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 11 815 646
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +8 104 195 | −8 104 195 |
| Kristall | +2 384 345 | −2 384 345 |
| Deuterium | +1 327 106 | −1 327 106 |
| Totalt | +11 815 646 | −11 815 646 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +11 815 646 | −11 815 646 |
| Totalt resultat | +11 815 646 | −11 815 646 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 8 104 195 | 2 384 345 | 1 327 106 | 11 815 646 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Gengar
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 170 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Litet transportskepp | 20 000 |
Försvarare · Puma D Ace
Vapen 170 % · Sköld 160 % · Pansar 180 %
| Typ | Enheter |
|---|