[nom] on tour
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[nom] Charlie Crews, [nom] m0ulwurf
- Totalt resultat
- +76 488 267
0 enheter förlorade
Försvarare
[THC] tahhec
- Totalt resultat
- −167 686 267
167 150 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 1 återvinningsrapport
- Förstörda enheter
- 167 150 000
- Byte
- 536 267
- Vrakfält
- 75 550 000
- Rundor
- 2
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +43 529 000 | −86 000 000 |
| Kristall | +32 958 000 | −65 635 000 |
| Deuterium | +1 267 | −16 051 267 |
| Totalt | +76 488 267 | −167 686 267 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | −167 150 000 |
| Byte | +536 267 | −536 267 |
| 1 återvinningsrapport | +75 952 000 | |
| Totalt resultat | +76 488 267 | −167 686 267 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 500 000 | 35 000 | 1 267 | 536 267 |
| Vrakfält | 42 750 000 | 32 800 000 | 75 550 000 | |
| Återvunnet | 43 029 000 | 32 923 000 | 75 952 000 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 43 029 000 | 32 923 000 | 75 952 000 |
Flottor
Anfallare · 2 spelare
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Dödsstjärna | 125 | 0 |
5 flottor
Charlie Crews [nom] · flotta 1
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 170 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Dödsstjärna | 25 | 25 | 0 |
Charlie Crews [nom] · flotta 2
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 170 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Dödsstjärna | 25 | 25 | 0 |
m0ulwurf [nom]
Vapen 160 % · Sköld 150 % · Pansar 160 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Dödsstjärna | 25 | 25 | 0 |
Charlie Crews [nom] · flotta 3
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 170 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Dödsstjärna | 25 | 25 | 0 |
Charlie Crews [nom] · flotta 4
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 170 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Dödsstjärna | 25 | 25 | 0 |
Försvarare · [THC] tahhec förstörd
Vapen 140 % · Sköld 130 % · Pansar 130 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Slagskepp | 140 | −140 |
| Flaggskepp | 70 | −70 |
| Dödsstjärna | 15 | −15 |
Alla 2 rundor i detalj
Runda 1 av 2
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 864 | 225 |
| Eldkraft | 477 360 000 | 7 872 000 |
| Absorberat av sköldar | 2 625 300 | 1 865 760 |
Anfallare
Charlie Crews [nom] · flotta 1
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Dödsstjärna | 25 | 0 |
Charlie Crews [nom] · flotta 2
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Dödsstjärna | 25 | 0 |
m0ulwurf [nom]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Dödsstjärna | 25 | 0 |
Charlie Crews [nom] · flotta 3
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Dödsstjärna | 25 | 0 |
Charlie Crews [nom] · flotta 4
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Dödsstjärna | 25 | 0 |
Försvarare
tahhec [THC]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Slagskepp | 4 | −136 |
| Flaggskepp | 2 | −68 |
| Dödsstjärna | 3 | −12 |
Runda 2 av 2
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 302 | 9 |
| Eldkraft | 167 160 000 | 1 459 200 |
| Absorberat av sköldar | 424 200 | 349 140 |
Anfallare
Charlie Crews [nom] · flotta 1
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Dödsstjärna | 25 | 0 |
Charlie Crews [nom] · flotta 2
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Dödsstjärna | 25 | 0 |
m0ulwurf [nom]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Dödsstjärna | 25 | 0 |
Charlie Crews [nom] · flotta 3
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Dödsstjärna | 25 | 0 |
Charlie Crews [nom] · flotta 4
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Dödsstjärna | 25 | 0 |
Försvarare
tahhec [THC] förstörd
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Slagskepp | 0 | −140 |
| Flaggskepp | 0 | −70 |
| Dödsstjärna | 0 | −15 |
Kommentarer
Logga in för att lämna en kommentar. Logga in