Aber so wird's doch sicher was mit der Top 10


Bitwa w uniwersum OGame.de 79!

Na następujących współrzędnych 29.06.2017 18:20 następujące floty spotykają się w bitwie:
[inno] mifunk69 vs. [BluK] BluePanther


Agresor mifunk69
Broń: 190% Tarcze: 190% Osłona: 190%
Typ Krążownik
Łącznie 1.000
Broń 1.160
Tarcze 145
Osłona 7.830

 

Obrońca BluePanther
Broń: 120% Tarcze: 110% Osłona: 120%
Typ Wyrzutnia rakiet Lekkie działo laserowe Ciężkie działo laserowe Działo Gaussa Działo jonowe Wyrzutnia plazmy Mała powłoka ochronna Duża powłoka ochronna
Łącznie 200 2 4 4 1 4 1 1
Broń 176 220 550 2.420 330 6.600 2 2
Tarcze 42 53 210 420 1.050 630 4.200 21.000
Osłona 440 440 1.760 7.700 1.760 22.000 4.400 22.000

Flota agresora strzela 5.864 razy w obrońcę, zadając 6.802.240 punktów zniszczeń. Osłony obrońcy pochłaniają 41.964 punktów zniszczeń.
Flota obrońcy strzela 217 razy w agresora, zadając 74.254 punktów zniszczeń. Osłony agresora pochłaniająa 27.744 punktów strat.


Agresor mifunk69
Typ Krążownik
Łącznie 997 (-3)

 

Obrońca BluePanther zniszczono
Typ Wyrzutnia rakiet Lekkie działo laserowe Ciężkie działo laserowe Działo Gaussa Działo jonowe Wyrzutnia plazmy Mała powłoka ochronna Duża powłoka ochronna
Łącznie 0 (-200) 0 (-2) 0 (-4) 0 (-4) 0 (-1) 0 (-4) 0 (-1) 0 (-1)

Agresor wygrał bitwę! Przejał 0 metalu, 0 kryształu, 0 deuteru.

Agresor stracił łącznie 87.000 jednostek.
Obrońca stracił łącznie 1.232.000 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 18.000 metal i 6.300 kryształu.

158 Wyrzutnia rakiet, 3 Ciężkie działo laserowe, 3 Działo Gaussa, 3 Wyrzutnia plazmy could be repaired.


Total result (incl. follow ups and harvest reports)
Agresor Obrońca
-60.000 Metal -225.000
-21.000 Kryształ -134.000
-6.000 Deuter -32.000
-87.000 Suma -391.000
-107 Honorpoints 27
Dobitki
brak
Raporty ze zbiórki
brak dostępnych
Komentarze
Doch auch der heftige Schlag auf meine geheimdienstzentrale war doch nichts weiter als eine große Ablenkung, denn das wahre Ziel dieses teuflischen Plans war Der allumfassende raubzug durch meine enormen ressourcenvorräte.....wie soll man sich von so einem Schlag nur jemals erholen?

Ps: erst wollte ich ja einen Report an einen Admin senden wegen verletzen der 6 Sekunden Regel, aber dann musste ich lachend feststellen das die Spios 3-10 Sekunden NACH dem Angriff ankamen ????das sollte ok sein oder was sagen die regelkundler unter euch?
Komentarze
Prosze się zalogować, żeby dodać komentarz
Tom525 (30.06.2017 15:13):
Blabla laber nicht Farm

braindead31 (29.06.2017 23:23):
ja schon lustig wie du das so schreibst:D

Smell u Later (29.06.2017 23:03):
ADHS?


© 2026 Rene Pasing | Statystyki | Team | Stopka | Polityka Prywatności | Emoji icons supplied by JoyPixels™