Destiny vs. Burnheidl
Resultat
Striden slutade oavgjort.
Anfallare
Destiny
- Totalt resultat
- +8 952 200
3 475 000 enheter förlorade
Försvarare
Burnheidl
- Totalt resultat
- −13 093 000
13 963 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 1 återvinningsrapport
- Förstörda enheter
- 17 438 000
- Byte
- 0
- Vrakfält
- 12 420 800
- Månchans
- 20 %
- Rundor
- 6
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +6 083 000 | −8 405 000 |
| Kristall | +2 914 200 | −3 936 000 |
| Deuterium | −45 000 | −752 000 |
| Totalt | +8 952 200 | −13 093 000 |
| Hederspoäng | −2 385 | +770 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −3 475 000 | −13 963 000 |
| Reparerat försvar | +870 000 | |
| 1 återvinningsrapport | +12 427 200 | |
| Totalt resultat | +8 952 200 | −13 093 000 |
| Metall | Kristall | Totalt | |
|---|---|---|---|
| Byte | 0 | 0 | 0 |
| Vrakfält | 8 588 000 | 3 832 800 | 12 420 800 |
| Återvunnet | 8 588 000 | 3 839 200 | 12 427 200 |
| Metall | Kristall | Totalt | |
|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 8 588 000 | 3 839 200 | 12 427 200 |
Flottor
Anfallare · Destiny
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet jaktskepp | 1 000 | −805 |
| Jagare | 200 | −3 |
2 flottor
Destiny · flotta 1
Vapen 110 % · Sköld 100 % · Pansar 110 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Jagare | 200 | 197 | −3 |
Destiny · flotta 2
Vapen 110 % · Sköld 100 % · Pansar 110 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Litet jaktskepp | 1 000 | 195 | −805 |
Försvarare · Burnheidl
Vapen 90 % · Sköld 90 % · Pansar 90 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet jaktskepp | 230 | −230 |
| Kryssare | 53 | −53 |
| Slagskepp | 100 | −100 |
| Återvinnare | 50 | −50 |
| Bombare | 5 | −5 |
| Flaggskepp | 10 | −10 |
| Jagare | 21 | −21 |
| Raketramp | 73 | −73 |
| Litet lasertorn | 200 | −200 |
| Gausskanon | 15 | −15 |
| Liten sköldkupol | 1 | −1 |
| Stor sköldkupol | 1 | 0 |
53 Raketramp, 150 Litet lasertorn, 12 Gausskanon, 1 Liten sköldkupol kunde lagas.