Mac vs. ENCH4NTR1X
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Mac
- Totalt resultat
- +6 580 000
0 enheter förlorade
Försvarare
ENCH4NTR1X
- Totalt resultat
- −6 580 000
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 6 580 000
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +2 005 744 | −2 005 744 |
| Kristall | +2 469 091 | −2 469 091 |
| Deuterium | +2 105 165 | −2 105 165 |
| Totalt | +6 580 000 | −6 580 000 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +6 580 000 | −6 580 000 |
| Totalt resultat | +6 580 000 | −6 580 000 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 2 005 744 | 2 469 091 | 2 105 165 | 6 580 000 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Mac
Vapen 160 % · Sköld 160 % · Pansar 150 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Litet transportskepp | 1 300 |
| Kryssare | 100 |
Försvarare · ENCH4NTR1X
Vapen 150 % · Sköld 130 % · Pansar 160 %
| Typ | Enheter |
|---|