Pivo vs. Ebolalala
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Pivo
- Totalt resultat
- +136 391 745
58 464 000 enheter förlorade
Försvarare
Ebolalala
- Totalt resultat
- −227 978 170
223 027 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 1 återvinningsrapport
- Förstörda enheter
- 281 491 000
- Byte
- 4 951 170
- Vrakfält
- 189 847 700
- Rundor
- 4
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +90 192 825 | −144 618 825 |
| Kristall | +45 789 850 | −72 670 275 |
| Deuterium | +409 070 | −10 689 070 |
| Totalt | +136 391 745 | −227 978 170 |
| Hederspoäng | +30 491 | +9 776 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −58 464 000 | −223 027 000 |
| Byte | +4 951 170 | −4 951 170 |
| 1 återvinningsrapport | +189 904 575 | |
| Totalt resultat | +136 391 745 | −227 978 170 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (75 %) | 3 597 825 | 604 275 | 749 070 | 4 951 170 |
| Vrakfält | 126 994 000 | 62 853 700 | 189 847 700 | |
| Återvunnet | 126 994 000 | 62 910 575 | 189 904 575 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 126 994 000 | 62 910 575 | 189 904 575 |
Flottor
Anfallare · Pivo
Vapen 120 % · Sköld 120 % · Pansar 140 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet jaktskepp | 30 914 | −9 011 |
| Stort jaktskepp | 12 094 | −1 958 |
| Kryssare | 1 351 | −66 |
| Slagskepp | 3 134 | −2 |
| Jagare | 414 | 0 |
| Pathfinder | 348 | −26 |
Försvarare · Ebolalala förstörd
Vapen 120 % · Sköld 120 % · Pansar 130 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 116 | −116 |
| Stort transportskepp | 661 | −661 |
| Litet jaktskepp | 5 699 | −5 699 |
| Stort jaktskepp | 1 758 | −1 758 |
| Kryssare | 1 566 | −1 566 |
| Slagskepp | 1 576 | −1 576 |
| Spionsond | 7 735 | −7 735 |
| Reaper | 2 | −2 |
| Pathfinder | 846 | −846 |