atschi91 vs. raf camora
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
atschi91
- Totalt resultat
- +2 865 592 068
0 enheter förlorade
Försvarare
raf camora
- Totalt resultat
- −2 865 592 068
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 2 865 592 068
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +728 290 233 | −728 290 233 |
| Kristall | +819 950 906 | −819 950 906 |
| Deuterium | +1 317 350 929 | −1 317 350 929 |
| Totalt | +2 865 592 068 | −2 865 592 068 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +2 865 592 068 | −2 865 592 068 |
| Totalt resultat | +2 865 592 068 | −2 865 592 068 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 728 290 233 | 819 950 906 | 1 317 350 929 | 2 865 592 068 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · atschi91
Vapen 200 % · Sköld 200 % · Pansar 210 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Jagare | 9 999 |
| Pathfinder | 190 000 |
Försvarare · raf camora
Vapen 190 % · Sköld 190 % · Pansar 200 %
| Typ | Enheter |
|---|